PRODUCENCI
kategoria: BRAKING
Tarcze hamulcowe firmy BRAKING to najbardziej zaawansowane technologicznie produkty na rynku. Najwyższej jakości materiały, technlogia poparta latami badań oraz precyzja wykonania sprawiają że produkty BRAKING sprawdzają się zarówno na torze wyścigowym jak i w codziennym użytkowaniu.
Dla tych którym nie wystarcza oryginalny rozmiar tarczy hamulcowej, BRAKING przygotował zestawy ponadwymiarowych tarcz hamulcowych z adapterami do zacisków hamulcowych. Większa średnica tarczy pozwala na jeszcze efektywniejsze wykorzystanie siły hamulców w każdej sytuacji.
Najwyższej jakości klocki hamulcowe firmy BRAKING zostały stworzone z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu potencjału hamulców. Dzięki różnym mieszankom okładzin ciernych możemy optymalnie dobrać klocki do warunkó pracy. Dobierz odpowiednie klocki hamulcowe - poczuj siłę Twoich hamulców.
Pompy hamulcowe BRAKING sprawią że hamowanie, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach, staje się wyjątkowo proste. Dzięki nowym technologiom, najwyższej jakości materiałom oraz precyzji wykonania dysponujemy pompami hamulcowymi, które jak żaden inny produkt, pozwalają na precyzyjne dozowanie siły hamowania.
Radialne pompy sprzęgła dostępne są w dwóch wersjach, z tłoczkami i o średnicy 13 i 16 mm. Dzięki zastosowanej technologi, zmiana biegów przebiega płynniej i wymaga użycia mniejszej siły. Dzięki niskiej wadze oraz przemyślanej budowie pompy z serii RS-C1 mogą być stosowane w stuncie jako handbrake.
Zaciski hamulcowe firmy BRAKING to rozwiązanie dedykowane dla profesjonalistów, którzy cenią każdy detal zbliżający ich do perfekcji. Najwyższej jakości materiały, technlogia poparta latami badań oraz precyzja wykonania sprawiają że produkty BRAKING sprawdzają się w najbardziej wymagająch warunkach.
Klamki sprzęgła i hamulca BRAKING dzięki przemyślanej konstrukcji zmiana biegów oraz hamowanie przebiega płynniej i wymaga użycia mniejszej siły. Ergonomia na motocyklu odgrywa kluczową rolę w tym jak pewnie i szybko jeździmy.