PRODUCENCI
kategoria: REGINA
W 2013 roku firma Regina celebruje 94 rocznicę powstania. Początkowo zajmowała się produkcją łąńcuchów oraz kół do rowerów. Pod koniec lat 30-tych XX wieku Regina rozpoczęła produkcję łańcuchów motocyklowych, sukcesy w sporcie przyszły bardzo szybko i są kontynuowane do dzisiaj. W okresie ponad 90 lat, Regina zdobyła wiele pucharów zarówno w wyścigach drogowych jak i off-roadowych, czego rezultatem jest imponująca liczba ponad 300 tytułów Mistrza Świata. Ale największym sukcesem firmy, jest wykorzystanie wyścigów, jako pola doświadczalnego dla finalnych produktów oraz rozwoju technologii, czego wynikiem są patenty: Z-Ring, chromianowane piny, kształtowane tuleje i inne. Zastosowanie tych technologii w seryjnej produkcji tworzy rzeczywistą różnicę pomiędzy produktami Regina a innymi produktami. Regina jest niekwestionowanym światowym liderem w dziedzinie badań, rozwoju i produkcji łańcuchów dla każdego typu motocykla.
Łańcuchy napędowe REGINA to gwarancja najwyższej jakości produktu do Twojego motocykla. Produkowane z wysokogatunkowych materiałów przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii zapewniają długie i bezproblemowe użytkowanie w nawet najcięższych warunkach. Bez względu na to, czy walczysz o jak najlepsze czasy na torze, czy pokonujesz bezdroża w pyle i błocie, Regina oferuje odpowiedni produkt dla każdego motocykla.
Łańcuchy rozrządu REGINA oferowane są do różnego rodzaju zastosowań w silnikach motocyklowych oraz samochodowych. Wysokogatunkowe materiały oraz najnowsza technologia zapewnią bezpieczne i długie użytkowanie nawet w najbardziej extremalnych warunkach.
Szeroka gama narzędzi do serwisowania łańcuchów REGINA. Wykonane z najwyższej jakości materiałów rozkuwarki, zaciskarki, zakuwarki oraz inne narzędzia niezbędne do obsługi i wymiany łańcuchów napędowych, zapewnią sprawną i szybką pracę serwisów motocyklowych oraz teamów wyścigowych.