PRODUCENCI
kategoria: BITUBO >> Przednie zawieszenie
MFORK KIT to pierwszy krok w modyfikacji przedniego zawieszenia motocykla. W skład zestawu wchodzą sprężyny, wykonane ze stali Cr-Si, dobrane do wagi kierowcy oraz olej dedykowany do modelu motocykla. Dzięki wymianie sprężyn zyskujemy lepszą kontrolę nad przednim zawieszenie w czasie przyspieszania, hamowania oraz jazdy w zakręcie. Sprężyny montowane fabrycznie stanowią swojego rodzaju kompromis. Maszyna wychodząca z fabryki musi spełnić oczekiwania kierowców o różnych wagach ciała, stylach prowadzenia pojazdu, oraz potrzebach jego wykorzystania. Dobór sprężyn oraz oleju o odpowiednich parametrach jest najprostszym sposobem optymalizacji działania przedniego zawieszenia.
Stworzony przez dział R&D firmy Bitubo, zestaw zaworów przedniego zawieszenia K-FORK, przekształca seryjne zawieszenie w wysokiej jakości racingowy produkt. Zestaw zwiększa stabilność przedniego zawieszenia oraz polepsza charakterystykę w czasie dohamowań w zakręcie. W skład KITu wchodzą: - frezowane zawory aluminiowe o średnicy 20 lub 24mm (w zależności od aplikacji) - zestaw podkładek - uszczelki - olej syntetyczny opracowany przy współpracy z FUCHS-Silkolene. Polecamy stosowanie zestawu K-FORK wraz z zestawem MFORK.
\\\"NOWA TECHNOLOGIA NA USŁUGACH KIEROWCY\\\" - tak najkrócej opisuje swój najnowszy produkt firma BITUBO.
Pełne zawieszenie RDH firmy Bitubo to produkt dla wyjątkowych klientów. Bardzo niska waga przy fenomenalnej sztywności. Dzięki opatentowanej w 2009 roku technologii Full Pressure System zawieszenie to wybiera nawet najdrobniejsze drgania. System napełniony jest gazem o małym ciśnieniu. Cartridge są asymetryczne, jeden kontrluje odbice, drugi dobicie zawieszenia. Pozwala to na niezakłóconą pracę w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.
KIT S został stworzony w celu zredukowanie do mnimum sił tarcia pomiędzy elementami przedniego zawieszenia. Podczas hamowania siła działąjąca na golenie jest tak wielka że przedni widelec wygina się w łuk co sprawia że tarcie pomiędzy elementami zwiększa się kilkukrotnie. Stworzone przez Bitubo zestawy pierścieni oraz uszczelniaczy redukują tarcie przez co zapewniają płynną pracę przedniego zawieszenia.
Amortyzator Bitubo zapewnia lepsze prowadzenie motocykla w warunkach drogowych oraz off-roadowych. Duże możliwości regulacji dobicia, odbicia oraz napięcia wstępnego sprężyny zapewnią komfort oraz pewność prowadzenia na każdej nawierzchni.